İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ünlülerin Sabıka Fotoğraflarından Suçlarını Bilebilecek Misin?

Hollywood ünlüleri… Onları seviyor, takip ediyoruz. Nerede, ne yaptıklarından her an haberimiz var. Ama her insan gibi onların da hataları var. Geçmişlerinde hata yapıp, suç işleyen ünlülerin sabıka fotoğraflarından hangi suçu işlediklerini bilebilecek misin bakalım? Hazırsan başlıyoruz! 

3000 kez sevdiğimiz adam Robert Downey Jr. neden göz altına alınmıştı?

Doğru! Yanlış!

Hazır yeni filmi Dragged Across Concrete çıkmışken, Vince Vaughn’ın bu sabıka fotoğrafını neden çektirdiğini bil bakalım.

Doğru! Yanlış!

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri filminde polis şefi rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar’a aday olan Woody Harrelson 1982’de neden göz altına alındı?

Doğru! Yanlış!

80’li yılların asi çocuğu Christian Slater ne yapmış olabilir?

Doğru! Yanlış!

Naifliği ve tevazusuyla kalbimizi çalan Keanu Reeves, nasıl bu duruma düşmüş olabilir?

Doğru! Yanlış!

Terminator 2: The Judgement Day ve American History X gibi filmlerden tanıdığımız Edward Furlong?

Doğru! Yanlış!

Divergent ve The Fault in Our Stars filmlerinden tanıdığımız güzel oyuncu Shailene Woodley, neden testimizde?

Doğru! Yanlış!

Son soruya geldik. Oscar ödüllü usta oyuncu Jane Fonda'nın, şimdilerde t-shirt ve çantalarda sıkça gördüğümüz sabıka fotoğrafı neden çekildi, tahmin edebilir misin?

Doğru! Yanlış!

Ünlülerin Sabıka Fotoğraflarından Suçlarını Bilebilecek Misin?
Skandallarla alakan yok!

Hollywood’u seviyorsun. Kim sevmez? Ama ilgin, alakan yalnızca filmlere. Ünlülerin özel hayatlarıyla, ne yaptıklarıyla ilgilenmiyorsun. Olumsuz sonuç çıktığına bakma, en güzelini yapıyorsun. Ama doğru sayın berbat, onu da bil yani.
Hollywood skandallarına çok uzak değilsin!

Hollywood ünlülerini takip ettiğin belli, ama her şeyin de bir sınırı var! Ünlülerin hayatlarına mesafelisin, bu güzel. Bizce bunda üzülecek bir şey yok. Asıl sorun bunları kafaya takmakta.
Hollywood skandalları için yaşıyorsun!

Hollywood’da kim, ne yapmış senden kaçmıyor! Magazin radarın pek bir kuvvetli. Ünlülerin hayatını bu kadar yakından takip etmen biraz ürkütücü, ama tebrikler!

İlk yorum yapan sen ol

Cevap yaz