İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pedro Almodóvar, Yeni Filmi Madres paralelas’da Penélope Cruz İle Çalışacak

Pain and Glory’in son filmi olduğunu söyleyen Pedro Almodóvar, karantina sürecinde yeni bir kadın draması filmi yazdı!

Almodóvar, pandemi sürecini Madrid’teki evinde kendini dinleyerek ve bol bol üreterek geçirmişti. Madres paralelas isimli yeni filmi de bu sürecin meyvelerinden anlaşılan.

Filmin hikayesi ise her zamanki gibi Madrid’te geçecek ve yine kadınların hayatlarına değecek. Filmde, Madrid’te aynı gün doğum yapan iki kadının paralel şekilde ilerleyen hayatları anlatılacak. Almodóvar, çocuk yetiştirmenin başlarında olan annelerin, feminist dünyasının kapılarını aralayacak bizlere. Eminiz ki hikayede, melodram yine en sağlam yerini alacak.

Karakterlere hayat veren kadınlardan biri hiç kuşkusuz Penélope Cruz’dan başkası olamazdı. Yönetmen, bu rolü, en gözde oyuncum dediği Cruz için yazmış. Cruz ile hala resmi bir sözleşme olmamasına rağmen, kendisinin senaryoyu okuduğu ve beğendiği söylendi.

Ekim ayında ön prodüksiyona geçecek olan Madres paralelas’ın önümüzdeki yıl Şubat ayından itibaren çekilmesi ve 2021’in sonuna kadar ticari olarak yayılması planlanıyor. O halde, böyle bir proje için Muchas Gracias!

İlk yorum yapan sen ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir