İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Michael Bay, Pandemi Gerilim Filmi Songbird İçin Hazırlanıyor

Yapımcı ve yönetmen Michael Bay, pandemi filmi Songbird için hazırlanıyor.

Pandemi gerilim filmi Songbird, sanal Cannes pazarından ilk uluslararası satışını gerçekleştirdi. Michael Bay, pandeminin durmadığı, iki yıl sonra tüm dünyayı sardığı ve mahvettiği bir senaryoyu filmleştirecek.

Netleşen oyuncu kadrosunda Demi Moore, Craig Robinson, Paul Walter Hauser ve Peter Stormare yer alıyor. ICM Partners ve Endeavor Content, dünya çapındaki satışları gerçekleştirecek Paranormal Activity ve Cloverfield filmlerinin karışımı olacağı söylenen film, virüse karşı bağışıklığı olan, bir şehirde seyahat eden bir teslimat sürücüsüne odaklanıyor. Aynı zamanda bu şoför, kilit altında olan kız arkadaşında ulaşmak için, Demi Moore’un canlandıracağı karakteri yöneten güçlü bir ailenin üstesinden gelecek. Filmin senaryosun ise, Adam Mason ve Simon Boyes birlikte yazdı.

Yenilikçi çekim teknikleri ve katı sosyal mesafe uygulamaları kullanılacağı ve çekimlerin Los Angeles’ta yapılacağı söylenenler arasında. Ayrıca film yapımcılarının, aktörlere uzaktan eğitim verdikleri de söyleniyor.

İlk yorum yapan sen ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir