İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Merakla Beklenen Matrix 4’ün Setinden Yeni Görüntüler

Matrix 4 için hala beklememiz gereken epey zaman var. Ama görünüşe bakılırsa, serinin dördüncü filmi de ondan öncekiler kadar heyecan verici olacak. Matrix 4’ün setinden sosyal medyaya sızan videolar, Neo ve Trinity’i havalı ve aksiyon dolu sahnelerde izleyeceğimizi gösteriyor.

Videolar, filmin konusu hakkında fazla ipucu barındırmıyor. Yayınlanan ilk set videosunda Neo ve Trinity’e benzeyn iki dublörün, çatıdan atlama sahnesinin provasını yaptıkları görülüyor. Görüntüler, Matrix 4’ün şu anda çekimlerin devam ettiği San Francisco’da çekildi. Son zamanlarda Keanu Reeves’in film için forma girdiği haberlerini almış olsak da bu videolar, duyurulduğundan bu yana filme dair aldığımız ilk görüntüler. Serinin dördüncü filmi hakkında bildiğimiz tek şey, orijinal üçlemenin devamı niteliğinde olacağı ve kadrosuna kimlerin katılacağı yönünde. 

Keanu Reeves and Carrie-Anne motorclice action in the new matrix 4@abc7newsbayarea @MoviesMatrix @keanuplanet @KeanuReevess_ pic.twitter.com/1kVLevmJdM — marcos vedovetto (@vedoveto37) February 16, 2020

Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss‘un yanı sıra, serinin ikinci ve üçüncü filminde Niobe rolünde izlediğimiz Jada Pinkett Smith de geri dönüyor. Bunun yanında yine ikinci ve üçüncü filmde Merovingian rolündeki Lambert Wilson da dördüncü filmde yer alabileceğini belirtmişti. Ajan Smith rolüne hayat veren Hugo Weaving ise başka bir projede yer alacağı için dördüncü filmde olmayacak. Eski oyunculara, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris,Jessica Henwick, Jonathan Groff, Priyanka Chopra Jonas, Toby Onwumere, Max Riemelt ve Eréndira Ibarra gibi isimler eşlik edecek.

Kaynak: Cinema Blend

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir