İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kevin Smith Moose Jaws Filminin Hala Gerçekleşebileceğini Söyledi

Belki hatırlarsınız, Kevin Smith Tusk ve Yoga Hosers adında rezalet iki film yapmıştı. Kanada’da geçen True North üçlemesi de burada kesilmişti. Smith’in üçüncü film için planı bir Jaws parodisi yapmaktı. Moose Jaws fikri yaklaşık üç yıldır ortalarda ve hiçbir gelişme kaydedilemedi.

Bu noktada, uzun sessizliğin Moose Jaws’un hiç gerçekleşmeyeceği anlamına geldiğini varsaymıştık. Ancak Smith umutlarımızı yıktı. 2020 daha kötü olamaz dedikçe, daha kötüsü oluyor!

Geçen hafta çevrimiçi bir Soru-Cevap oturumu sırasında Smith, “Moose Jaws, Jaws’ın köpekbalığı yerine geyik olduğu bir film. Bu konuyu açman çok garip. Önümüzdeki hafta, (Jay and Silent Bob) Reboot’u yaptığımız bazı insanlarla Moose Jaws’la ilgili bir görüşme yapacağız. Yani evet, hayata dönüyor olabilir. Bu hoş olmaz mıydı? Kanada’nın açık havasında, herkesten uzakta film yapmak. Günün birinde, bu tür şeyleri tekrar yapmamıza izin verildiğinde. Yani evet, Moose Jaws’ta gelişme var!” diyerek haberi verdi.

Smith, 2016 yılında Sundance Film Festivalinde Moose Jaws’ı, “Şimdiye kadar yazdıklarım arasında en sevdiğim gibi bir şey. Bu bir hayran filmi. Kalbimi bir sayfaya dökmek gibi. Jaws’ı seviyorum, Kanada’yı seviyorum ve ikisini birleştirdim. Film üçüncü bölümüne kadar birebir Jaws gibi. Ama sonra Godzilla, Destroy All Monsters, Star Trek 2: The Wrath of Khan’a dönüşüyor ve Return of the Jedi’yla bitiyor. Oldukça büyülü.” şeklinde anlatmıştı.

Tusk (2014)

Bununla birlikte, Justin Long’un canlandırdığı Tusk’un da geri döneceğini söyledi. Görünüşe göre filmde, Tusk ve Moose Jaws çarpışacak. Yoga Hosers filminin iki başrolüyle birlikte, Jay ve Silent Bob’un da yer alacağı düşünülüyor.

İlgini Çekebilir:  Reha Erdem'den Online Film Geliyor

İlk yorum yapan sen ol

Cevap yaz