İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Jonathan Rhys Meyers’in Başrolünü Üstlendiği Rajah Filminden İlk Görsel Yayınlandı

James Brooke, 19. yüzyılda yaşamış İngiliz bir asker ve kaşifti. Rudyard Kipling’in The Man Who Would Be King eserine ilham kaynağı olan Brooke, 27 yıl boyunca Sarawak’ın ilk Beyaz Rajah’ı olarak hüküm sürdü.

Velvet Goldmine, Bend It Like Beckham gibi filmlerin yanında, The Tudors’da canlandırdığı VIII. Henry’yle akıllara kazınan Jonathan Rhys Meyers, bu kez daha az bilinen bir İngiliz hükümdarına hayat veriyor.

Margate House Films’in dönem filmi Rajah’tan ilk görsel, bugün Cannes Virtual Market’te yayınlandı. Yakın zamanda Vikings dizinde yer alan İrlandalı oyuncu Jonathan Rhys Meyers, Borneo’nun yerli halkları için mücadele eden kaşif Sir James Brooke’u canlandırıyor.

Rajah’ın yapımcılığını, senaryoyu da kaleme alan Rob Allyn üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise ödüllü klip yönetmeni Michael Haussman oturuyor. Filmde, Jonathan Rhys Meyers’le birlikte, Hong Konglu müzisyen Josie Ho ve Lord of the Rings üçlemesinden tanıdığımız Dominic Monaghan yer alıyor. Rajah filminin Kuzey Amerika hakları, Cannes Virtual Market’te XYZ Films tarafından satın alındı.

İlk yorum yapan sen ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir