İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Jonah Hill Oyuncuların En Küfürbazı

Jonah Hill’in, “Superbad” ve “The Wolf of Wall Street” rolleri yüzünden en çok küfreden oyuncu olduğu ortaya çıktı.

Buzz Bingo’nun yaptığı çalışmada en çok hangi oyuncunun küfrettiğini belirlemek için 3,500 film senaryosu analiz edildi. Martin Scorsese’nin “Wolf of Wall Street” filmi 715 küfürle listenin zirvesinde. Bunda, Jonah Hill’in canlandırdığı Donnie Azoff karakterinin katkısı büyük.

Adam Sandler’ın 2019 draması “Uncut Gems” 646 küfürle ikinci, yine Scorsese’nin suç filmi “Casino” 606 küfürle üçüncü sırada. 1000 kelimeye göre en fazla küfür söz konusu olduğunda, Gary Oldman’ın 1997 yapımı “Nil by Mouth” zafer kazanıyor. Filmdeki her 1000 kelimede ortalama 41,3 küfür yer alıyor. Listenin geri kalanında ise Samuel L. Jackson, Al Pacino, Denzel Washington, Billy Bob Thornton, Seth Rogen, Bradley Cooper ve Danny McBride gibi isimler var.

Uncut Gems (2019) Adam Sandler

“The Wolf of Wall Street”teki Leonardo DiCaprio, 332 küfürle filmin en çok küfreden karakterini canlandırıyor. Yine de Hill’in karakteri Azoff, 1000 kelime başına 74’le en sık küfretme oranına sahip.

Jonah Hill, haberi Instagram hesabında paylaşarak Scorsese’ye şakayla karışık teşekkür etti:

“Teşekkür edecek çok insan var. @martinscorsese_ Sınırlarımı zorladığın için teşekkürler. Ve tabii ki büyük @samuelljackson. Onur duydum. (Ayrıca “yeni rapor” mu? Hangi bilim insanı bununla uğraşır?). Sevgiler ❤️”

İlgini Çekebilir:  Ripley ve Alien Aynı Evi Paylaşırsa Neler Olur?

İlk yorum yapan sen ol

Cevap yaz