İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Jared Leto, Coronavirüs Salgınını Yeni Öğrendi

Jared Leto, çölde çekildiği 12 günlük meditasyon inzivasından sonra Salı günü ilk kez coronavirüs pandemisinden haberdar olduğunu söyledi.

Instagram’a “Vay be. Tamamen izole olmuştuk. Telefon yok, iletişim yok vs. Tesisin dışında neler olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Dün çok farklı bir dünyaya yürüdük. Sonsuza kadar değişmiş olan bir dünyaya. En basit tabirle, insanın aklını başından alıyor.” diye yazdı.

Leto, gönderisine “Dünyanın dört bir yanındaki dostlarımdan ve ailemden mesajlar alıyorum ve olan biteni takip ediyorum. Umarım siz ve sizinkiler iyi olursunuz. Herkese pozitif enerji gönderiyorum. İçerde kalın. Güvende kalın.” şeklinde devam etti.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by JARED LETO (@jaredleto) on

Birçok ünlü, hastaların aynı anda hastanelere dolmaması ve yayılma hızının düşüşe geçmesi için sevenlerini evde kalmaları yönünde uyarıyor. Tom Hanks ve eşi Rita Wilson, Idris Elba, Game of Thrones’tan tanıdığımız Kristofer Hivju ve Bond kızı Olga Kurylenko gibi ünlüler COVID-19 testlerinin pozitif olduğunu açıkladı. Avustralya’da kiraladıkları evde inzivaya çekilen Hanks ve Wilson, iyileşmeye başladı bile.

Hanks, geçtiğimiz hafta boyu sosyal medyada sağlık durumuyla ilgili gelişmeleri paylaştı. Hanks, “Uzmanların tavsiyelerini takip ederek, kendimize ve birbirimize özen göstererek bunu başarmak için yapabileceğimiz şeyler var, değil mi? Unutmayın, mevcut tüm olaylara rağmen beyzbolda ağlamak yoktur.” diye yazdı.

Idris Elba ise Pazartesi günü, COVID-19 virüsüne yakalandığını açıkladı ve “Bakın, bu ciddi. Şimdi sosyal mesafeyi gerçekten düşünmenin ve ellerinizi yıkamanın tam zamanı.” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir