İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

James Gray Yeni Filmi Armageddon Time İçin İddialı İsimleri Bir Araya Getiriyor!

Ad Astra‘nın yönetmeni James Gray, yeni filmi Armageddon Time için Cate Blanchett, Anne Hathaway, Oscar Isaac, Robert De Niro, Donald Sutherland gibi iddialı isimleri bir araya getiriyor.

Bilim kurgu filmi Ad Astra’dan sonra yeni bir projeyle geliyor James Gray. Cate Blanchett’in oyuncu kadrosunda olacağı en net bilgiler arasında yer alıyordu. Şimdi ise Blanchette’e eşlik edecek birbirinden harika isimler açıklandı. Anne Hathaway, Oscar Isaac, Robert De Niro, Donald Sutherland gibi oyuncularn dahil olmasıyla film, şimdiden ilgi odağı oldu. Daha önce Ocean’s 8 ve The Intern filmlerinde bir araya gelen oyuncuların yeni durağı bu film olacak. Ad Astra oyuncusu Donald Sutherland ve en son The Irıshman’de izlediğimiz Robert De Niro da bu kadronun usta isimlerinden.

Armageddon Time,  80’lerin başında Ronald Reegan’ın başkanlığa oynadığı dönemlerde geçen bir büyüme hikâyesini konu edinecek. Filmle ilgili görüşlerini paylaşan yönetmen, hikâyenin kendi çocukluğundan bir parçayı içerdiğini fakat asıl özünün aile içi sevginin duygusal bir portresi olduğunu açıkladı.

Yönetmen, filmin çekimlerinin, pandemi sürecinden sonra ilk olarak New York’ta başlayacağını belirtti.

İlk yorum yapan sen ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir