İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İlker Canikligil Koronavirüse Yakalandığını Açıkladı

Youtube’de yaptığı “Olmaz Öyle Saçma Şey” isimli programla tanınan yönetmen İlker Canikligil koronavirüse (Covid-19) yakalandığını açıkladı.

İFA eğitmenlerinden olan Canikligil, Flu Tv isimli yeni bir Youtube kanalı açarak programlarını oradan devam ettiriyordu. Hastalığını yine bu kanalda yaptığı canlı yayınla takipçilerine duyurdu.

Belirtilerin görülmeye başlamasıyla yaklaşık 5 günü evinde geçirdiğini ancak belirtiler artınca hastaneye gittiğini söyledi. Canikligil süreci şöyle anlattı:

“Covid olmuşum. Bir iki haftadır kas ağrılarıyla başladı. Geçen pazartesi ateş oldu. 38,5 gibi… Şunu anladım ki kimse ne yapması gerektiğini tam bilmiyor ve herkes bir şey söylüyor. Genel fikir şuydu, hastaneye gitmeyin. Belirtilerin en bilinenleri ateş, kas ağrıları, öksürük. Öksürük yok, hala yok… 5 gün aslında evde takıldım. Bir hastaneye gittik. Tomografi çektirdim. Zatürre çıktı. Zatürre aslında bunun (koronavirüsün) bir sonucu. Bunu hiç fark etmeden de atlatabiliyorsunuz. Sanırım eşimde öyle olmuş”

İlgini Çekebilir:  Podcast: Sen Yeter ki #EvdeKal Listesi

İlk yorum yapan sen ol

Cevap yaz