İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dan Aykroyd, Ghostbusters 2020 Kadrosunda Olacağını Doğruladı

Jason Reitman, babası Ivan Reitman’ın 1980’lerde oluşturduğu hikayeyi devam ettiren filmi yönetecek.

Dan Aykroyd, Ghostbusters 2020’de yer alacağını doğruladı. Oyuncunun, filmin geliştirme aşamalarından itibaren kültleşmiş karakteri Ray Stantz’ı bir kez daha oynayacağı tahmin ediliyordu. Ancak, Aykroyd geri döneceğini asla kesin olarak söylememişti. Ta ki şu ana kadar.

The Joe Rogan Experience podcast’ine katılan Aykroyd, “Artık filmlerde çok fazla yer almıyorum. Şu anda üzerinde çalıştığımız Ghostbusters filmi var ve benim de içinde olmam gerekecek.” dedi ve filmden “Ivan Reitman’ın oğlu Jason yeni bir film yazdı, bu da Ghostbusters III olacak. Orijinal kadronun büyük çoğunluğu ve genç yıldızlar olacak.”  şeklinde söz etti.

Ivan Reitman, hem Ghostbusters (1984) hem de Ghostbusters II (1989) filmlerini yönetti. Oğlu Jason ise eski Ghostbusters ekibinin daha genç bir ekiple tanıştığı, yeni bir hikaye kurguladı. Paul Rudd ve Finn Wolfhard’ın filmde yer alacağı konuşuluyor. Orijinal kadrodan Sigourney Weaver da filmde olacağını söyledi ve Aykroyd, podcast’te Bill Murray’in de dahil olmasını umduğunu belirtti.

2016 yılında kadın oyuncu kadrosuyla yeniden çekilen Ghostbusters, Reitman’ın daha önce belirttiği gibi Ghostbusters evreninin bir parçası olmayacak. Hikaye, Ghostbusters II sonrasında gerçekleşecek olayları konu alacak.

Aykroyd’a göre, 2016’daki yeniden çevrimin iyiydi, ancak işe yaramayan yönleri bulunuyordu. “Orada bir yapımcı olarak oturuyordum ve biraz pahalıya mal olmasını izliyordum. Bu nedenle, Paul Feig ve ben biraz çatışma yaşadık. Nelerin işe yaramayacağı, neden buna para harcamamız gerektiği gibi şeyler için. Ama yönetmen oydu ve bizim de biraz inancımız olması gerekti.” diye belirtti.  Ardından Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon ve Leslie Jones’a atıfta bulunarak “Sonunda kızlarla birlikte harika bir film ortaya çıktı. O kızlar müthişti. Hepsi harika iş çıkardı.”  diye konuştu.

İlgini Çekebilir:  Nicolas Cage, Kendisini Canlandırmanın Zorluklarını Anlattı

Ghostbusters 2020’nin, 10 Temmuz 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

Kaynak: Hollywood Reporter

İlk yorum yapan sen ol

Cevap yaz