İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cannes, Elton John & Taron Egerton Düetine Sahne Mi Olacak?

Elton John’un bu akşam gerçekleşecek Rocketman prömiyerinden sonra, 37 yıl önce I’m Still Standing klibini çektiği noktada canlı performans verebileceği konuşuluyor.

Böyle bir performansın gerçekleşmesi büyük bir sürpriz olmayacak. Çünkü sabah saatlerinde, sahile bir sahne inşa edilmeye başlandı bile. Söylentilere göre, Rocketman filminde Elton John’u canlandıran Taron Egerton da kendisine eşlik edebilir. Ancak, Elton John’un tur programı ve güvenliği göz önüne alındığında böylesi bir düetin gerçekleşmesi pek de kolay değil. Bu yılki festivale Rocketman’i gönderen Paramount’tan ise konuyla ilgili sorulara herhangi bir yanıt gelmedi.

İki gün önce Taron Egerton, Fransız talk show programı Quotidien’e konuk oldu. Prömiyerden sonra, sahilde bir canlı performans olup olmayacağı sorulduğunda Egerton, gülümsedi ve “Sahilde şarkı söylemeyeceğim. Ancak, Sir Elton John için konuşamam” cevabını verdi. Programın sunucusu Yann Barthès ise “Tamam, öyleyse Cannes’da bir Elton John konseri olacak” sonucuna vardı.

Taron Egerton, ünlü müzisyenin gelişim yıllarına ışık tutan müzikal filmde başrolün yanı sıra, vokalleri de üstleniyor. Rocketman kadrosunda Richard Madden, Bryce Dallas Howard, Stephen Graham, Jamie Bell, Harriet Walter ve Tate Donovan gibi diğer başarılı oyuncuları da barındırıyor. 

Hatırlatmakta fayda var; geçtiğimiz sonbahar gerçekleşen TIFF sırasında, A Star Is Born filminin başrolleri Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın da benzer şekilde bir düet yapacağı konuşuluyordu. Ancak Kuzey Amerika prömiyerinden sonraki parti, sahnesi olan bir mekanda yapılmasına rağmen herhangi bir canlı performans gerçekleşmedi.

Kaynak: Deadline

İlk yorum yapan sen ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir