İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bruce Willis Yeni Filmi Reactor’le Taraf Değiştirmeye Hazırlanıyor

Koronavirüs salgını nedeniyle çevrim içi olarak düzenlenen Cannes Film Festivali, 53 filmlik özel seçkisi ve Cannes Virtual Market bölümüyle başladı. Festival, 8 bin 500 sinema profesyoneli ile 250 satış temsilcisini bir araya getiriyor. Cannes Virtual Market’in ikinci gününde, Bruce Willis iki filminin satışını gerçekleştirdi bile.

Bruce Willis’in yer aldığı bilim kurgu – aksiyon türündeki Cosmic Sin’in yanı sıra, gerilim – aksiyon türündeki Reactor’ün de satışları gerçekleşti.

Die Hard, The Fifth Element, Armageddon ve Looper gibi filmlere imza atan başarılı oyuncu, Reactor’le sahalara geri dönüyor. Tek bir farkla: Willis bu kez kötülerin tarafında yer alıyor. Willis, intikam arzusu nedeniyle nükleer santraldekileri rehin alan bir grup paralı askerlerin liderini canlandırıyor.

308 Enterprises ve Almost Never Films tarafından finanse edilen Reactor’ün, yönetmenliğini Jared Cohn üstlenecek. Orijinal senaryoyu ise Jared Cohn’un yanında, Cam Cannon ve Stephen Cyrus kaleme aldı. Filmin çekimlerine, bu yaz başlanması planlanıyor. Reactor’ün Willis’in yer aldığı bir diğer film olan Cosmic Sin’den sonra vizyona girmesi bekleniyor.

Cosmic Sin’in yönetmen koltuğunda ise It Follows, November Man, Heist gibi filmlerle tanınan Corey Large oturuyor. Willis, filmde insan ırkını yok etmeye çalışan uzaylıları karşı savaşan bir askere hayat veriyor. Cosmic Sin’in Kuzey Amerika hakları Saban tarafından satın alındı.

İlk yorum yapan sen ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir