İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anne Hathaway, Christopher Nolan’ın Sette Sandalye Kullandırmadığından Bahsetti

Her yönetmeninin çalışma metodunun ve kurallarının olduğunu biliyoruz. Kimi, oyuncularından eşiyle anlaşmasını şart koşar; kimi de, doğaçlama performansa dayalı bir yöntem belirler. Hepsine saygımız çok sonsuz. Hatta, sette sandalye kullandırmayan Christopher Nolan’a bile.

Tenet ile gündemden düşmeyen Christopher Nolan’ın, ilginç çalışma tarzından Anne Hatahaway bahsetti. The Dark Knight Rises ve Interstellar filmlerinde Nolan ile birlikte çalışan Hathaway, verdiği bir röportajda: “Christopher Nolan, sette sandalyeye izin vermez. Eğer sette sandalye sarsa, insanlar oturur ve çalışmaz.” Sözlerine yer verdi. Ayrıca, Nolan’ın setlerde cep telefonu kullandırmadığından da bahsetti. Röportaja şu sözlerle devam etti: “Büyüklük, hırs, teknik beceri ve duygu açısından bu inanılmaz filmlere sahip. Filmleri hep zamanından önce ve bütçenin altında biter. Bence bunun sandalyeyle bir ilgisi var.”

Birlikte çalıştığı herkesi, her an işin içinde tutmasıyla bilinen Christopher Nolan, illa ki dikkat, konsantrasyon ve titiz çalışma prensibi diyor anlaşılan.

İlk yorum yapan sen ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir